Organisatie

De organisatie

De mensen achter de Leerorkest-beweging op Aruba zijn:

Mede-oprichters en aanjagers

Marco de Souza

Directeur-bestuurder Stichting Leerorkest en Stichting Instrumentendepot Leerorkest in Nederland

Johnny Croes

Muziekdocent

Leerorkest-organisatie en logistiek op Aruba

Johnny Croes

Directeur Leerorkest Aruba

Juliette van Romondt

Project coördinator Leerorkest Aruba

Stichting Muchila

advies pedagogische en didactische aanpak

Dilma Arends

Voorzitter Stichting Leerorkest Aruba

Stanley Looman

Penningmeester Stichting Leerorkest Aruba

Johnny Scharbaay

Secretaris Stichting Leerorkest Aruba

Thaïs Franken

Algemene leden Stichting Leerorkest Aruba

Scholen

In de eerste pilotfase is in het schooljaar 2019-2020 op vier scholen gestart met het Leerorkest Aruba:  de Amalia basisschool , St. Anna school , Basisschool Laura Wernet Paskel en St. Paulus basisschool.

In het schooljaar 2020-2021 is het Leerorkest Aruba gestart op 2 piloscholen met de instrumentlessen:

  • Prinses Amalia basisschool
  • Colegio Laura Wernet Paskel

Daarnaast is er in het schooljaar 2020-2021 gestart op 5 piloscholen met de online AMV lessen:

  • St. Paulus school
  • Graf Von Zinzendorf
  • Adventist Academy Aruba
  • Colegio Laura Wernet Paskel
  • Prinses Amalia basisschool

In juni 2021 zijn er verschillende samenwerkingsovereenkomsten getekend met de grotere schoolbesturen op Aruba, ( SKOA, DPS, SPCOA en SOAZA)  waardoor de online AMV lessen op meer dan 35 scholen gegeven worden. 

In schooljaar 2021-2022 geeft het Leerorkest vervolgens instrumentlessen op 5 verschillende scholen:

  • St. Paulus school
  • Graf Von Zinzendorf
  • Adventist Academy Aruba
  • Colegio Laura Wernet Paskel
  • Prinses Amalia basisschool

muziekdocenten

Jaderick Croes- docent AMV

Hester Matthijsse – viool

Dailien Dijkhoff – viool

Ryan Maduro – viool

Hester Matthijsse – cello

Samantha Hankovszky – cello

Roderick Albus – trompet, trombone

Dennison Abrahams – trompet

Lazaro Barizonte – klarinet, dwarsfluit

Alfred Ruiz – ass. klarinet

Joselyn Trimon –  dwarsfluit

Jeremy Bonariba – drums

Reno Steba – contrabas

Menu